Domov >> O našom projekte oEnergetike.sk

O našom projekte oEnergetike.sk

kancelária spoločnosti Enja s.r.o.

 

Projekt oENERGETIKE.sk vzniká v reakcii na množstvo informácii prezentovaných v médiách o aktuálnom dianí v energetike s cieľom poskytnúť dostatočný priestor pre zainteresované strany na prezentovanie svojich názorov.

Medzi témy, ktorými sa portál zaoberá, patria elektrina, obnoviteľné zdroje energie OZE, plyn, teplo, energetika a výklad najnovších noviel a zákonov v oblasti energetiky.

Portál má zároveň ambíciu poskytnúť laickej verejnosti priblíženie aj odborných tém prostredníctvom „prekladov“ pripravovaných legislatívnych návrhov do zrozumiteľnej reči, načrtnúť ich možný dopad na domácnosti a jednotlivcov, a nepriamo tak zvýšiť povedomie o tom, čo sa v danej oblasti pripravuje.
Každé rozhodnutie v energetike má dopad na podnikateľský sektor aj na širokú verejnosť.
Projekt oENERGETIKE.sk preto vytvára platformu na vyváženú diskusiu s cieľom priblížiť princípy fungovania energetického sektora širokej verejnosti, lebo ona je tá, ktorá v konečnom dôsledku za energie platí.

V prípade zdielania myšlienok, nápadov nás kontaktujte na info@oenergetike.sk

 

  • Ing. Stanislav Janiš

    Šéfredaktor portálu. Bývalý poslanec NR SR a predseda Výboru pre hospodárstvo, výstavbu a dopravu. Dnes na voľnej nohe v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie, teplárenstva, regulácie ...

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia su označené *

*